Dr n. med. Roman Mazuryk

Specjalista z zakresu patomorfologii z 30 letnim stażem zawodowym, wieloletni pracownik Pomorskiej Akadamii Medycznej w Szczecinie. Autor i współautor bardzo licznych prac naukowych z zakresu patomorfologii. Ukończył staż w Menczester Anglia. Szczególne zainteresowania to diagnostyka guzów kości. Ww jest wieloletnim uczestnikiem konferencji patologów, które odbywały się w ramach rejestru tych guzów.

Dr n. med. Piotr Waloszczyk

Specjalista patomorfolog, pracownik PAM w Szczecinie, współautor i autor ponad 100 prac naukowych i podręcznika z zakresu patomorfologii. Szczególne zainteresowania to diagnostyka patomorfologiczna chorób płuc – Kierownik NZOZ Zdunomed. 

Kierownik i koordynator grup identyfikacyjnych podczas badań przy dwóch największych katastrofach na terenie Naszego Kraju w ostatnim czterdziestoleciu (katastrofa samolotu wojskowego w Mirosławcu i pożar hotelu pracowniczego w Kamieniu Pomorskim).

Dr hab. n. med. Marek Masiuk

Specjalista patomorfolog, doświadczenie zawodowe zdobywał w pracowniach patomorfologii SPSK1 PAM, 109 Szpitala Wojskowego, Szpitala Wojewódzkiego w Szczecinie i Gorzowie Wlkp. oraz szkoleniach zawodowych w AFIP. Współautor kilkudziesięciu prac naukowych i doniesień zjazdowych z zakresu patomorfologii. W latach 2007-2009 pracownik Laboratorium Immunopatologii Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych NIH, USA. Szczególne zainteresowania to diagnostyka uropatologiczna i immunohistochemiczna.

Dr Aleksandra Kudrymska

Specjalistka patomorfologii z dużym doświadczeniem zawodowym, absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku, pracowniczka i konsultantka w SPSK 1 PUM, konsultantka szpitala w Lillehammer w Norwegii. Główne dziedziny patomorfologii to deramtopatologia, patologia głowy i szyi  oraz patologia guzów tkanek miękkich i kości.

Dr n. med. Oktawian Knap

Specjalista z zakresu patomorfologii i medycyny sądowej. Wieloletni pracownik dydaktyczno-naukowy Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Szczególne zainteresowania - diagnostyka schorzeń przewodu pokarmowego.